Lamekatused

Lamekatused

Bituumenil baseeruvate rullmaterjalidega katuse katmine:

Rullmaterjale on võimalik kasutada lamekatuste katmiseks. Katame erinevat tüüpi APP ja SBS bituumenil baseeruvate rullmaterjalidega, mille valmistamisel on arvestatud meie laiuskraadi heitlikke ilmasid ja temperatuurikõikumisi. Materjalivalik sisaldab materjale tuntud tootjatehastelt Saksast, Hollandist, Itaaliast, Venemaalt, Leedust ja Soomest. Materjali paigaldamisel kasutatakse kas gaasikeevitus– või külmliimimis meetodit, milledest viimane tagab ohutuse tuleohtlikus keskkonnas.

Bituumen rullmaterjale on võimalik paigaldada vanale bituumenkattele, müüritistele, betoon- ja tsementpindadele, puitalusele ja mineraalvillast isolatsiooniplaatidele. Uutele ja lisasoojustust vajavatele katustele soovitame spetsiaalsete tüüblitega katuslaele kinnitatavat kahekihilist soojustust, mille pealiskihiks on koormusttaluv tuulutussoontega mineraalvillplaat, aluskihiks kergkruus, polüstürool või mineraalvill, mille paksuse määrame igale konkreetsele katusele vastavalt soojapidavus arvutusele.

Suure võimsusega gaasipõletite ja hea külmapainduvusega SBS-rullmaterjalide kasutamine annab meile võimaluse katta katuseid ka talvel.

Ettevalmistustööde käigus on võimalik teostada veel järgmisi töid:
• Vanade katuseplekkide ja äravoolusüsteemide eemaldamine ja asendamine uutega.
• Korstnate ja ventilatsiooniläbiviikude taastamine.
• Amortiseerunud katuse aluskonstruktsiooni ja räästa või parapeti taastamine.